Efektivita liečby chodidiel


Teší nás úspešnosť a efektivita tejto korekcie a liečby chodidiel ako aj ohlasy našich spokojných klientov.
Na tejto stránke uvádzame niektoré z urobených snímok našich klientov. Snímky sú radené od 1. pôvodnej snímky (t.j. pred nosením ort. vložiek) až po poslednú kontrolnú snímku po cca 12 mesiacoch (t.j. po nosení ort. vložiek). Medzi prvým a posledným filmom boli vykonané 2-3 kontrolné merania. Spravidla sa kontrolné merania odporúčajú po 6 mesiacoch nosenia vložiek.

Je potrebné si uvedomiť, že korekcia nohy ortopedickými vložkami PODIART môže byť dlhodobý proces a každým novým párom ortopedických vložiek nadväzujeme na aktuálny zlepšený a stav chodidla a tým korigujeme statické zmeny a tvarujeme nohy do lepšieho stavu.

Diagnostický program, ktorý denne využívame pri diagnostike chodidiel, nám poskytuje možnosť porovnávať nasnímané termografické zábery klientov so snímkou ​​ideálneho nášľapu chodidiel do troch bodov (viď obrázok).
Medzi klientov, ktorí pravidelne využívajú kontrolné meranie nôh ako aj následné nosenie ortopedických vložiek sa radia deti rôzneho veku, dospelí rôznych profesií ako aj vrcholoví športovci a seniori.

Pozrite sa na konkrétne prípady zdokumentovaných výsledkov našich klientov. Vo väčšine prípadov ide o markantné zlepšenie stavov chodidiel už po krátkej dobe nosenia vložiek.
Jakub 12 rokov, pred
Jakub 12 rokov, po

Zuzana 38 rokov, pred

Zuzana 38 rokov, po